Menu

بازتاب عصبانیت سرمربی ایتالیایی استقلال در رسانه‌های خارجی؛ استراماچونی یک لحظه در چهره گتوزو و تراپاتونی ظاهر شد! – mehrmag.ir

کوهنوردی استان قم

طرفداری- آندره آ استراماچونی، سرمربی ایتالیایی استقلال پس از شکست استقلال مقابل ماشین سازی تبریز بسیار عصبانی بود و نبود مترجم در کنارش را یک بی احترامی تلقی کرد. این عصبانیت او در رسانه‌های خارجی نیز بازتاب داشته است.

به نقل از football-italia، آندره آ استراماچونی، سرمربی استقلال تهران به واسطه نبود مترجم در کنفرانس خبری‌اش استقلال را متهم کرد و یک لحظه در چهره گتوسو، تراپاتونی و مالسانی ظاهر شد.

استراماچونی در ماه ژوئن به سمت سرمربیگری استقلال منصوب شد، اما اخیراً نگرانی‌هایی بابت خروج او وجود داشت چراکه از فرآیند نقل و انتقالات رضایت نداشت.

این سرمربی 43 ساله به آن سوی مرزها رفت و امشب اولین بازی تیمش را نظاره کرد ولی تیمش مقابل ماشین سازی تن به شکست 1 بر 0 داد.

سرمربی سابق اینتر و اودینزه به زبان انگلیسی دست و پا شکسته گفت:

هیچ احترامی برای من قائل نشدند. بازی بسیار آسانی بود. ما بد شروع کردیم و ماشین سازی بازی را بهتر از ما آغاز کرد. آن‌ها یک موقعیت خوب داشتند. سید حسین حسینی واکنش خوبی داشت. سپس ما بازی را در دست گرفتیم و واکنش خوبی به حملات آن‌ها داشتیم. موقعیت داشتیم و تلاش کردیم که گل بزنیم. در نیمه دوم ماشین سازی از نیمه خود جلوتر نیامد. اما متأسفانه با یک اشتباه 1 بر 0 باختیم. شایسته باخت نبودیم. از بازی برخی از بازیکنان که از ابتدا در ترکیب بودند راضی نبودم و این اجتناب‌ناپذیر است و طبیعت فوتبال است.

داوری خوب بود. در مورد خودم باید بگویم که 2 ماه سرشار از مشکلات را گذراندم. من تسلیم نخواهم شد. امروز برای من و دوران حرفه‌ای‌ام قائل نشدند.

چون اگر شما به ایتالیا می‌آمدید و بازی اول را انجام می‌دادید و آن‌ها مترجم برای شما نمی‌گذاشتند معنای آن چه بود؟ من اسم آن را خراب‌کاری ‌می‌گذارم.

اما من تسلیم نمی‌شوم. من به خاطر هواداران استقلال اینجا ماندم چون آن‌ها فوق‌العاده هستند اما حرکت امروز بی‌احترامی بود. به ماشین سازی تبریک می‌گویم و صحبت‌هایم تمام شد. متشکرم.

این حرکت انفجاری استراماچونی را سابقاً از گتوزو، جیووانی تراپاتونی و آلبرتو مالسانی دیده بودیم.

mehrmag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *