Menu

شاه‌آبادی: تولیدات شبکه‌های رادیویی استان‌ها در تراز ملی است – کوهنوری قم

کوهنوردی استان قم

«حمید شاه‌آبادی» عضو شورای عالی بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: عدم دسترسی دوستان در مراکز استان‌ها به پایتخت در عصر رسانه‌ها خیلی ممنوعیت و محدودیت تلقی نمی‌شود و با توجه به توسعه فن آوری اطلاعات از این حیث نباید مراکز را ضعیف تلقی کنیم البته که محدودیت منابع مالی در همه جا و به ویژه در استانها وجود دارد و کار مجاهدانه‌ای است که مراکز استانها در این شرایط انجام می‌دهند.

وی افزود: با توجه به وجود محدودیت‌های مالی شاهد اتفاقات خوبی در استانها هستیم. آثاری که در شبکه‌های رادیویی استان‌ها تولید می‌شود در تراز ملی است.

معاون صدای رسانه ملی ادامه داد: ما قطعا برای اثرگذاری نیاز به تولیداتی داریم که مبتنی بر پایه‌های بومی و استانی و ملی باشد که این جشنواره این امکان را فراهم کرده است تا آثار همه استان‌ها در یک مقیاس ملی در کنار هم قرار بگیرند. 

شاه آبادی درباره تاثیر برگزاری این جشنواره در شناسایی استعدادها نیز گفت: قطعا این جشنواره خروجی‌های خوبی در این زمینه دارد و استعدادهای بسیاری در زمینه‌های مختلف شناسایی و کشف می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: اگر به تولید آثار در گذشته هم دقت کنیم متوجه می‌شویم که تولیدکنندگان این آثار برگزیدگان چنین جشنواره‌هایی بودند که توسط مدیران و تهیه کنندگان شناسایی شدند. از این رو برگزاری این جشنواره می‌تواند دستاوردها و پیامدهای موثر و مثبتی داشته باشد.
انتهای پیام/ 

mehrmag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *