Menu

محسن خلیلی: طبقه دوم ورزشگاه آزادی از پرسپولیس گرفته شد؛ حواشی دیدار با تراکتور قابل پیش‌بینی است – اخبار روز ورزشی

کوهنوردی استان قم

طرفداری- محسن خلیلی، سرپرست پرسپولیس پس از برتری یک بر صفر این تیم مقابل پارس جنوبی جم در هفته اول لیگ برتر ظهار داشت:

با تمام مشکلاتی که امروز وجود داشت، خدا را شکر می‌کنیم که سه امتیاز بازی را گرفتیم. انتظار داشتیم مسئولان سازمان لیگ که این همه مسابقات را عقب انداختند، نظم و انضباط را به وجود بیاورند، اما این اتفاق نیفتاد. طبقه دوم ورزشگاه را از ما گرفتند و حواشی زیادی برای بلیت‌فروشی طبقه اول به وجود آمد.

به نقل از تسنیم، وی با انتقاد از نحوه بلیت‌فروشی بازی تصریح کرد:

هواداران به راحتی نتوانستند بلیت تهیه کرده و به ورزشگاه بیایند. انتظار داشتیم با توجه به تأخیر در برگزاری لیگ حداقل نظم و انضباطی دیده شود. خدا را شکر حداقل بازی را بردیم و دل هواداران را شاد کردیم. پیروزی در اولین بازی مهم بود. وجود هواداران کنار تیم نیز مهم است. این ورزشگاه (آزادی) و پرسپولیس بدون هوادار قلب تپنده‌ ندارد.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در مورد حضور گابریل کالدرون روی نیمکت سرخپوشان گفت:

پرسپولیس در سه چهار سال اخیر با یک سیستم و با تفکرات یک مربی بازی کرده و الان مربی جدید آمده است و نیاز به زمان دارد. با این حال، بازیکنان کارهایی که لازم بود را انجام دادند و کادر فنی راضی بود. مهمترین مسئله برای ما کسب سه امتیاز بازی امروز بود.

خلیلی درباره تقابل پرسپولیس با تراکتورسازی در هفته دوم گفت:

حواشی این بازی قابل پیش‌بینی است، اما امیدوارم هواداران خونگرم تراکتورسازی و پرسپولیس کنار هم بازی را تماشا کنند تا استادیوم آرامش داشته باشد و شاهد بازی تماشاگرپسندی باشیم. تماشاگرنماها در اکثر شهرها هستند تا تنش ایجاد کنند. بازی مقابل پارس بدون تنش بود و تنها جای هواداران خالی بود. امیدوارم تمهیداتی اندیشیده شود تا تماشاگران ما برای بازی‌های بعدی به ورزشگاه بیایند.

mehrmag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *