Menu

پاوار: بایرن مونیخ بدون شک بزرگترین باشگاه آلمان است؛ کواچ به من اعتماد زیادی دارد – کوه پیمایی قم

کوهنوردی استان قم

طرفداری– بنجامین پاوار، مدافع جوان فرانسوی در تابستان از اشتوتگارت به بایرن مونیخ پیوست.

در گفتگو با اسکای آلمان، او ابتدا در خصوص این انتقال بیان کرد:

این انتقال خیلی خوب بود. من به یک باشگاه کلاس جهانی و با ساختاری فوق العاده پیوستم. بنابراین حضور در این تیم برایم آسان است. در واقع همه افراد حاضر در باشگاه به من کمک کردند که حضورم در بایرن مونیخ سخت نگذرد.

وی در خصوص اولی هونس افزود:

ما پیش از بحث انتقال با یکدیگر صحبت کردیم. آقای هونس شخصیتی فوق العاده دارد و هیچ کس دیگری مانند او در باشگاه زندگی نمی کند. اگر بایرن مونیخ امروز در این جاست، دلیل اصلی آن هونس است. او واقعا در انتقال من نقش داشت. البته همه در این انتقال نقش داشتند ولی مهم ترین نقش را هونس داشت.

پاوار در مورد مقایسه اشتوتگارت و بایرن مونیخ تصریح کرد:

بایرن ابعادی متفاوت با اشتوتگارت دارد. همه چیز در اینجا بزرگتر است. به هر حال می خواهم مجددا برای همه چیز از اشتوتگارت تشکر کنم. من همچنان بازی های آن ها را تقریبا کامل دنبال می کنم. آنها درها را برای حضور من در بایرن مونیخ باز کردند و حال من در دنیای دیگری زندگی می کنم. وقتی با اشتوتگارت در آلیانتس آرنا حضور می یافتم، با خود می گفتم که من باید یک روز در اینجا بازی کنم. بایرن مونیخ بدون شک بهترین باشگاه آلمان است، اگر بهترین در جهان نباشد.

مدافع فرانسوی در خصوص نیکو کواچ ادامه داد:

همه چیز خیلی آرام بین ما پیش می رود. در همان ابتدا متوجه شدم او به من اعتماد دارد. من اغلب بازی می کنم و کواچ نیز مرتبا با من صحبت می کند. او چند کلمه می تواند فرانسوی صحبت کند ولی بیشتر آلمانی صحبت می کنیم. ما یکدیگر را به خوبی درک می کنیم ولی انگیزه زیادی دارم که زبان آلمانی خود را تقویت کنم و البته می خواهم زبان انگلیسی نیز بیاموزم.

 

mehrmag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *