صعودهای برون مرزی سال 91 اعضای گروه چاپ
اخبار - اطلاعیه
دوشنبه, 19 تیر 1391 ساعت 18:03

به اطلاع کلیه اعضای گروه و سایر همنوردان می رساند، آقایان علیرضا ستوده و حمید قاسمی زاده از اعضای گروه، جهت صعود قله های آرارات (ترکیه)، کازبک (گرجستان) و آراگاتس (ارمنستان)، روز جمعه عازم کشور ترکیه شدند.

 

­­

علیرضا ستوده و حمید قاسمی زاده

 

این صعود که بخشهای از آن به صورت مشترک بین این دوستان از گروه مهر و به همراه همنوردان عزیز آقایان علی هاشمی (محلات) و سعید کریمی (تهران)، و همچنین دو نفر از اعضای محترم گروه کوهنگ (آقایان الفتی و سلگی) برگزار می گردد، حدود 10 روز به طول می انجامد. ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان و سایر دوستان، اخبار این صعود به صورت ویژه، مورد پوشش قرار میگیرد.

 

علیرضا شیخ نژاد و جعفر اعظمی بر فراز قله ایلیمانی / بولیوی / تیر ماه 90

 

همچنین جناب آقای علیرضا شیخ نژاد از همنوردان پیشکسوت و سرپرست گروه، طی برنامه ای جهت صعود قله موستاق آتا یکی  از قلل مرتفع منطقه تیان شان در چین، به ارتفاع 7546 متر، اواخر تیرماه عازم این کشور می شوند.

لازم به ذکر است ایشان علاوه بر صعود اکثر قله های مرتفع کشور، در زمستان سال 1378 موفق به صعود قله کلیمانجارو در آفریقا  و قله آرارات در ترکیه؛ و همچنین در تابستان سال 1390 موفق به صعود قله ایلیمانی دومین قله بلند کشور بولیوی با ارتفاع حدود 6450 متر گردیده اند.

ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان، اخبار تکمیلی این صعود نیز به تناوب در همین پایگاه اعلام می گردد.